Kategoriler

Buharlı Halı Yıkama

Buharlı yıkama yöntemi, birçok uygulamada etkili olabildiği için sıkça başvurulan halı yıkama yöntemlerindendir.

 

Aslında buharlı yıkama yönteminde halı yıkanır iken buhar değil sıcak su kullanılır. Suyun sıcaklığı genellikle 65-100 derece arasındadır.

 

Yüksek sıcaklıktaki su, basınçla halıya püskürtelerek halıdaki kir parçacıklarının çözülmesini sağlar. Sonra, kir parçacıkları vakum makinesiyle çekilir ve halı yıkama makinesi içindeki hazneye hapsolur.

 

Kullanılan suya ayrıca deterjan veya temizlik solüsyonu katılır.

Buharla yıkama, halının derinlemesine temizlenmesine yakın sonuçlar veren bir halı yıkama işlemidir. Sıcak su aynı zamanda bakterileri, mantarları ve toz akarlarını da öldürür. Böylece, buharlı halı yıkama yapıldıktan sonra halı, alerji yapan maddelerden arınmış olur.

 

Buharlı yıkama yöntemini nasıl kullanacağınızla ilgiliyse, profesyonel halı yıkama firmasına danışmanız kesinlikle önerilir. Çünkü halı yıkama firmaları, halının cinsinden anlarlar ve hangi halıda kaç derece sıcak su kullanılması ile hangi halının nasıl yıkanması gerektiğini bilirler. Profesyonel halı yıkama fabrikalarında, çoğunlukla tekerlekli sıcak su püskürtme makinesi kullanılarak halı yıkanır.

"data":"http://www.youtube.com/v/9J_zm25H1LY","src":"http://www.youtube.com/v/9J_zm25H1LY","align":"left","vspace":"10","hspace":"10" TÜM İZMİR İÇİNE ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ
Siz değerli müşterilerimizin sağlınıda düşünerek en son teknoloji buharlı halı yıkamayı izmire getirdik. Buharlı temizlikte var olan yüksek sıcaklıktaki buhar, halılarda oluşan mikro organizmalarla ve halk dilinde bilinen adıyla 'mayt'larla mücadelede bilinen tüm yöntemlerden çok daha başarılı. Klasik yöntemlerle temizlenmesi mümkün olmayan maytlar'a karşı yüzde 100 etkili çözüm buharlı halı yıkamadan geçer. Sizin içinde sağlığınız önemliyse bizimle irtibata geçebilirsiniz.Siz değerli müşterilerimizin sağlınıda düşünerek en son teknoloji buharlı halı yıkamayı izmire getirdik. Buharlı temizlikte var olan yüksek sıcaklıktaki buhar, halılarda oluşan mikro organizmalarla ve halk dilinde bilinen adıyla 'mayt'larla mücadelede bilinen tüm yöntemlerden çok daha başarılı. Klasik yöntemlerle temizlenmesi mümkün olmayan maytlar'a karşı yüzde 100 etkili çözüm buharlı halı yıkamadan geçer. Sizin içinde sağlığınız önemliyse bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 

TÜM İZMİR İÇİNE ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİSiz değerli müşterilerimizin sağlınıda düşünerek en son teknoloji buharlı halı yıkamayı izmire getirdik. Buharlı temizlikte var olan yüksek sıcaklıktaki buhar, halılarda oluşan mikro organizmalarla ve halk dilinde bilinen adıyla 'mayt'larla mücadelede bilinen tüm yöntemlerden çok daha başarılı. Klasik yöntemlerle temizlenmesi mümkün olmayan maytlar'a karşı yüzde 100 etkili çözüm buharlı halı yıkamadan geçer. Sizin içinde sağlığınız önemliyse bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Resim
X