Web Analytics
 • BALÇOVA HALI YIKAMA


  Balçova halı yıkama web sitemize hoşgeldiniz ;   

  2007 Yılından Bu Yana Halı Yıkama Ve Temizlik İşlerinde Her Zaman Müşteri Odaklı Çalışan  Balçova  Halı Yıkama Firmamız Hizmet Verdiğimiz Yıllar Boyunca Her Geçen Gün Hizmet Kalitesini Yükseltmiş Ve Deneyimli Personelleri İle Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Vermeyi Hedeflemiştir


  VİZYONUMUZ


  Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında,verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde BİR numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle;güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır


  MİSYONUMUZ

  Balçova  Halı Yıkama olarak ,çalıştığımız ve ileriye dönük çalıştığımız müşterilerimiz için oluşturduğu bu vizyon doğrultusunda uzmanlaştığı hizmetlerde çağdaş,güvenilir,çevreye duyarlı,müşteri haklarına saygılı,servis ve eğitim veren,şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan,müşterilerinin,tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen,sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir.


  Baloçova Halı Yıkama

  Sizlere İzmir bölgesinde halı yıkama konusunda uzun senelerdir hizmet vermekteyiz. Türkiye’ de bir ilk olan halı yıkamadan memenun kalmazsanız ücret iade garantisi ile siz değerli müşterilerimizinde parasını sigorta kapsamına almış bulunuyoruz. Balçova  Halı yıkama; konusunda uzman kadrosu ile halılarınızı fabrikamızda tam otamatik makinelerde antibakteriyel ilaçlar kullanarak %100 garanti ile yıkamaktayız. Amacımız sizlere her daim en profesyonel bir şekilde hizmet vermektir bu anlamda biliyoruzki müşterilerimizin halılarını ne kadar temiz yıkarsak bu bize tavsiye anlamında daha fazla dönüş sağlıyacağıdır. Bizde balçova halı yıkama firması bünyesinde daima en üst seviyede makine parkuru kullanarak sizlerin halısını ilk günkü temizliğe kavuşturup teslim etmekteyiz Halı Yıkama yaptıracağınızda önemli olan uygun fiyat avantajının yanında sizlerin halısının temiz ve hijyenik olmasıdır biz müşterilerimize fiyat avantajı  ve  halı temizliği konusunda profesyonel bir hizmet sağlamaktayız.


  STEP HALI YIKAMA 
   
  Step halı türlerini yıkıyoruz.

  Step halıları özel şampuanlarıyla yıkıyoruz.

  Özel kapalı klimalı odalarda kurutuyoruz.

   
  İzmir in Tüm İlçelerine Aynı Gün Servis
   
   
  Değerli step halılarınızı özenle otomatik cihaz ve step halı şampuanları ile tertemiz yıkıyoruz, İzmir deki tüm ilçelere servisimiz bulunmakta aynı gün halılarınızı yıkamak üzere teslim almaktayız. İzmir dışından step halılarınız için firmamızı arayarak gönderim bilgisi alabilirsiniz. Firmamız  step halı türlerini yıkamaktadır. İzmir içi uzaklık farketmeden aynı fiyata hizmet vermekteyiz.
   
   
   
  Profesyonel Temizliğin Adresi
   
   

   

  Halılarınızı klimalı odalarda kurutuyoruz.
   
   

X